język / language / язык

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Russian (CIS)
schowaj | pokaz
Certyfikowany Serwis
piątek, 25 października 2019 07:08

Staramy się ciągle podwyższać standard naszych usług, rozwijać się i dbać o kompleksową obsługę pojazdów. Dowodem na to jest otrzymanie wielu oznaczeń i certyfikatów. Przez wiele lat byliśmy oznaczeni certyfikatem jakości wynikającym z pomyślnie zaliczonych auditów TÜV SÜD Management Service. Jesteśmy również audytowani przez największych producentów na świecie opon.


Od pewnego czasu jesteśmy również Certyfikowanym Serwisem Michelin. Certyfikat ten otrzymuje serwis po pozytywnym zaliczeniu szczegółowo przeprowadzonego audytu jakościowego, dotyczącego obsługi pojazdów osobowych jak również ciężarowych. Audyt jest przeprowadzany przez niezależną  firmę certyfikującą SGS.


Conti360° Przynależność do  Europejskiej Sieci Partnerów Conti360° gwarantuje wysoką jakość i standaryzację usług przy starannym dobraniu partnerów. Warunki przynależności do sieci Conti360° to wysoki standard jakości, dostępność 24/7/365, mobilność serwisu i aktywność jako dealer opon marki Continental. Co roku nasza współpraca z Conti360° jest oceniana na podstawie audytu i oznaczana odpowiednią ilością gwiazdek na certyfikacie. Najwyższym oznaczeniem jest zdobycie 6 gwiazdek, co wiąże się ze spełnieniem wysokich standardów.


Przechodzimy pozytywnie również audyty przeprowadzone na zlecenie Bridgestone.

Truck Point jest ogólnopolską siecią Bridgestone, która została powołana do obsługi flot samochodów ciężarowych. Wysoki poziom świadczonych usług, szeroka dostępność gamy opon ciężarowych i całodobowy serwis to warunki należenia do Truck Point. Certyfikat tej sieci zostaje przyznany na podstawie audytu i oznacza najwyższy poziom wykonywanych usług nie tylko stacjonarnych w naszej siedzibie alerównież tych awaryjnych przeprowadzonych w terenie.