język / language / язык

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Russian (CIS)
schowaj | pokaz
Myjnia 24h

 

27 czerwca 2009 roku otworzyliśmy Samoobsługową Bezdotykową Myjnie 24h. Klienci przez cała dobę mogą skorzystać z bezdotykowej systemu czyszczącego auta. Otwarte stanowiska w tym jedno dla aut większych, specjalny środek czyszczący i prosty sposób użycia powodują, iż klienci ceniący swój czas mogą w szybki i skuteczny sposób umyć swoje auto. Wykorzystując doświadczenie firmy Hyrdropress Wulkanex stara się w jeszcze bardziej kompleksowy sposób zaspokoić potrzeby swoich klientów.

W sierpniu 2023r. nasza myjnia została zmodernizowana. Maszyny i urządzenia zostały wymienione na nowe, bardziej innowacyjne. Wprowadziliśmy jednolity sposób mycia na każdym stanowisku. Nowością jest oprysk na felgi i owady. Posiadamy teraz na każdym stanowisku 4 rodzaje urządzeń w wężach:

 

Jest więcej możliwości mycia auta. Ale od Państwa zależy, czy zostaną wykorzystane wszystkie 4 węże, czy tylko ten podstawowy.

Na każdym stanowisku posiadamy specjalne szczotki. Włosie szczotki jest  miękkie, a dodatkowo wydobywa się z niego piana, co wpływa na lepsze doczyszczenie trudno dostępnych miejsc, szczególnie felg. Po odłożeniu szczotki trafia ona do specjalnego pojemnika, gdzie się dodatkowo oczyszcza. Najlepiej użyć jej po namoczeniu auta.  Mycie auta szczotką specjalnie stworzoną w tym celu, jest o wiele bezpieczniejsze od użycia gąbki.

 

Nasza myjnia jest wyposażona w dodatkowe szczotki,

które są dostępne na wszystkich stanowiskach.


7 stanowisko jest przeznaczone dla większych typów pojazdów

jak auta dostawcze czy ciężarówki.

 

FORMY PŁATNOŚCI:

- można płacić na każdym stanowisku kartą płatniczą VISA MASTERCARD;

- gotówką 1 zł, 2 zł, 5 zł

- Kartą PREPAID - dostępną w naszym biurze od 100 zł